kurumsalseo R10 fx15 pohudey zayıflama lida fx15 pohudey

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Her kim hakkında büyük bir plak ile imzalayacak bir grup konuşmak, ben hep belli bir bağlamda düşünme sonunda. Ben bir siper, yaklaşık  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama   dört metre genişliğinde ve beş metre derinliğinde, belki altmış metre uzunluğunda, cıvık, bozulması bok dolu hayal. Ben bu insanlar hayal, bazıları iyi arkadaş, bazıları ancak tanıdıklar, bu açmada bir ucunda. Ben de diğer ucunda bir dolma kalem tutan ve bir sözleşme bekleyen imzalanacak bir yüzsüz sanayi uşak düşünün. Kimse ne sözleşme üzerinde yazılı görebilirsiniz. Burası çok uzak, üstelik bok kokusu herkesin gözleri  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama   su yapıyor. Uşak herkes için birincisine açmada yüzmek alır sözleşme imzalamak için not. Herkes siper ve onlar mücadele öfkeyle diğer ucu almak için dalışlar. Iki kişi aynı anda gelen ve öfkeyle güreş başlar, birbirlerine clawing ve bok altında birbirlerine dunking. Sonunda, onlardan biri ve capitulates sadece bir yarışmacı sol. O kalem, fakat ulaştığında Lackey "Aslında diyor, sana biraz daha geliştirilmesi gerek. Tekrar, lütfen yüzün. Sırtüstü". Ve tabii ki yok.

Her büyük etiket yeni grup için avı dahil  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  artık yüksek profilli noktası adam, kim herhangi bir muhtemel grup için daha rahat bir yüz sunmak için "A & R" temsilcisi kadrosunda bulunmaktadır. Baş Sanatçı ve Repertuarı "stand for." tarihsel çünkü, A & R personel her an mevcut havuz dışında müzik onların da seçmişti kaydetmek, sanatçı seçmek anlamına gelir. Bu hala durumda olmasa da açık olduğunu. Bu adamlar evrensel genç [bantları wooed varlık olarak aynı yaş hakkında] ve günümüzde her zaman onlar kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  için dalga bazı bariz yeraltı kaya güvenilirliğini bayrak. kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama ile zayıflıyorlar.


kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  eski gitaristi, bunlardan biri. Terry Tolkin, eski NY bağımsız rezervasyon ajanı ve Dokunmatik kadar yardımcı yöneticisi ve Go bunlardan biri. Al Smith, CBGB de eski ehTray bunlardan biri. Mike Gitter, XXX fanzin ve Rip, Kerrang ve diğer lowbrow dağılana kadar katkıda bulunan eski editörü bunlardan biri. Kim üniversite radyo kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama   istasyonları personel için kullanılan sataşmak turds çoğu saflarını de vardır. Bunun birkaç nedeni vardır A & R izcilerin her zaman genç. Açıklama genellikle copped-için gözlemci "mevcut müzikal" sahne kalça olacaktır. "Daha önemli nedeni bantları sezgisel düşünmek birinin güven olacak bir eş, ve kim severek aynı geliştirici kaya ve konuşuyor rulo deneyimleri. kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama kişi grup ile temas kurmaya ilk kişi ve gibi onları aya söz için ilk kişidir. iyi kim onları çağıran olmayı beklediği bir idealist genç Türk daha aya söz için birkaç yıl içinde çekim, ve bir büyük plak şirketi ile hiçbir önceki deneyim olmuştur. Hell, o kadar naif o duping's bant olarak's. zaman onlara kendi yaratma sürecine müdahale edecek kimse söyler, muhtemelen bile inanıyor. zaman kendisi ilk kez grup ile, şehriye makarna bir tabak üzerinde oturur, bütün içtenliği ile şirket X zaman işareti, gerçekten ona imza konum ve onların yanında onlara söyleyebilir. Unutmayın büyük I '85 siz kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama i gördü? olmayan bir patlama var mıydı gig. artık tüm rock grupları yeterli müzik endüstrisinin pislik şüpheli olması akıllıca ediyorsunuz. Bir yaygın ve popüler kültür karikatür bir şişman, yaşlı eski orta hipster bir mil-Bir dakika, eski bir jargon ve arama kullanarak herkes "bebek konuşuyor." onların "A & R adam, grubun kendileri ve herkes için diyecekler toplantıdan sonra," O bir plak şirketi adam hiç gibi değil! O bizden biri gibi. "Ve onlar hemen. O işe alındı nedenlerden That's one.

Bu A & R adamlar sözleşmeleri yazmak için izin verilmez. Onlar niyet mektubu, ya da gevşek bazı terimler devletler "anlaşma notlar" ile grup ne varsa yapmak ve bir kez bir sözleşme üzerinde anlaşma yapılmış bu grup etiket oturum yer alıyor. Bu zararsız sondaj küçük notlar hakkında spookiest şey, bunun, tüm yasal amaçları, bağlayıcı bir belge için kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  olmasıdır. Bu kez grup işaretleri o, onlar yükümlülük altında etiketi ile bir anlaşmayı kabul etmekte olmasıdır. Eğer etiket bir sözleşme bu grup işaret istemiyorsanız bunları sunar, tüm etiket bekleyin yapmak zorunda. Orada etiket güçlü bir konumda bulunan bir yüz, diğer grup aynı sözleşme imzalamak için istekli, are so. Bu mektuplar, bu kadar bir sözleşme imzalanır grup anlaşma notlar bağlı kalır sona ermesi Herhangi bir terim hiç olursa olsun, nasıl sürdüğünü. Grup başka bir işçi veya giriş yapamıyorum sürece hangi durumda asla kendi anlaşma, serbest bile kendi maddi söndürüldü. Bu konuda hata yapma: Bir grup niyet mektubu imzaladı, ya sonunda sözleşme imzalayacak uyan etiket ya da imha edilecek.kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama ile pohudey zamanıdır şimdi de 2010 geldi hayde..:)

One of my favorite bands iki yıl daha bölümü için kaygan bir genç "O bir etiket adam hiç gibi" değil rehin olarak A & R rep, böyle bir anlaşmaya notlar temelinde. O herhangi sözlerini üzerine come through başarısız kaldılar [bir başka iyi bilinen bir grup benzer etki yaptıkları şeyler], ve böylece grup dışarı istedi. Başka bir etiket, ama ilgi ifade zaman kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama adam grup serbest bırakmak için istendiğinde, önce bunu dikkate alacağını diye, para ya da puan ya da belki de ihtiyaç söyledi. Yeni  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  etiket fiyat olurdu canım çok korkuyordu ve dediler hayır, teşekkürler. Onların imza albüm, mükemmel bir grup, aşağılanmış, yapma zirve günü stres ve işlem aylarca çökertti. Bu band. Onlar oldukça sıradan, fakat aynı zamanda çok iyi bir konum, bu yüzden bazı ilgi var. They're orta-"bağımsız" etiket dağıtım şirketine ait ölçekli ve başka kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama   bir iki albüm etiketle borçlu için imzaladı. Onlar biraz iddialı konum. Bu yüzden bazı güvenlik biliyor olabilir Onlar büyük bir plak tarafından imzalanan almak için, tur uygun bir tur otobüsü de - hiçbir şey fantezi, tüm zor iş için biraz ödül iyi ekipman almak istiyorum. Bu amaçla, bir yönetici var. O bazı etiket çocuklar, ve bütün insanlar için doğru bir sonraki proje alışveriş bilir. Onun kesme, emin sürer, ancak sadece kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama , ve eğer onları alabilirsiniz o zaman iyi para harcanan imzaladı. Anyways, onlara bir şey eğer işe yaramazsa mal olmaz. Hiçbir şey% 15 kadar değil! Bir gün bir A & R scout onları, bir süre şimdi, ne zaman ve onların yöneticisi ona bunları belirtilen onları takip etmekte 'diyor aramaları, sadece "tıkladım." Onu onun etiketi ile bir anlaşma çalışma olasılığı hakkında tanışmak ister misiniz? Wow. Big Break zaman. Onlar, adam yerine ve ne - o da bir etiket adam ne beklendiği değil bilirsiniz. O genç ve hoş çok band elbise yok kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  . Bütün sevdikleri bands biliyor. O onlardan biri gibi kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama . He he Bat onlar için, onlara istedikleri her şeyi elde etmeye çalışmak için gitmek istiyor onları söyler. O şey doğru tutumu ile mümkün olduğunu söyledi.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !