kurumsalseo zayıflama olanakları

Ben bugün Türkiye'nin şekiller iki tarihsel süreç altını tarafından tanıtımı başlamalıdır.

Her şeyden önce, Türkiye Avrupa için uzun bir yürüyüşle ulaşılan, Orta Asya Dördüncü yüzyıl civarında başlayarak, şu anda Anadolu üzerinden günümüzde durdurmak ve Avrupa'ya kendisini uzanır yüzyıllar sürdü.

Iki millenniums için, Batı hem de mevcut Türk Cumhuriyeti ideolojisi yalnızca toplumsal yapısı değil şeklinde doğru bu göç.

Türkler, Batı ülkelerine gitmeye tarihinde Dokuzuncu Yüzyıl zaman Yakın Doğu ulaştı İslam etrafında bir araya geldi.

Sonra, onbeşinci yüzyıl, Bizans İmparatorluğu'nun da Avrupa için toprak açısından değil sadece, aynı zamanda ideoloji ve kültür kendini genişletmeye başladı mirasçılarına olmaktan.

Yenilgi ve Birinci Dünya Savaşı sonunda Osmanlı çöküşü, yeni Türk devletinin sonra Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları tarafından çağdaş ulus sonra kuruldu-Batı'nın devlet modeli.

Starting at 1960'ların ortalarına, Türk işçilerinin Batı doğru gitmek, ve şimdi iki hakkında günümüze devam yarıya milyon Türk nüfus, yani Avrupalı Türkler Batı Avrupa'da.

Batıya doğru hareket eden bu uzun ve maceralı bir süreç Batı'ya türk bağlılık konusunda Türk-AB ilişkilerinin parlak tarafı temsil eder.

İkinci tarihsel süreç ki bu entegrasyon sorunları vurgulamak olacaktır söz edeceğim.

Türkiye bir ulus-bir Kurtuluş Savaşı, hangi delikanlı yapısal ve karmaşık nedenlerle bir sonucu olarak sanayileşme şansını kaybetti tarım-dini imparatorluğun kalıntıları üzerinde Konstantinopolis yıkılmasından sonra ortaya aracılığıyla devlet kuruldu.

Dolayısıyla, AB ülkeleri ulus-devletler olarak ortaya Onsekiz ve ondokuzuncu yüzyılların sanayileşme sürecinin Türkiye'nin bir kurtuluş savaşının bir sonucu olarak ortaya çıkan bir sonucu olarak yol yolu geri bir ülke olarak sanayileşmiş bir ulus-devlet olarak.

Bunun için, temel kavram ve modern bir ulus-devlet kurumları insan hakları, laiklik, demokrasi, basın özgürlüğü gibi, güçlü sendikalar, güçlü sivil toplum kuruluşlarının varlığı ve benzeri topluma Cumhuriyetin kurucuları tarafından ve üzerine empoze edildi onların takipçileri değil, tan spontan sosyo-ekonomik değişimler ile geliştirilmektedir.

Bu tabii ki mevcut Türk sosyal, siyasal ve ekonomik yapısı hala çağdaş bir demokratik ulus demokratik kurumların ideal tip-devlet yoksun demektir.

Diğer açıdan bakıldığında, Türkiye hala Batı Avrupa'da yüzyılların sanayileşme süreci kaynaklandığını sahip modern bir demokrasi inşa sürecindedir.

Bu benim kişisel inanç, AB ile Türkiye'nin katılım sürecinde bu demokrasi kurma çabaları, bir çok yardımcı olduğunu ifade etti.

Yine de, her zaman göz önünde, Türkiye'nin hala bina ve onu demokrasi yeniden şekillendirilmesi çağdaş standartlara göre süreç içinde tutmalı.

, Türk toplumunun hangi tarihi gerçekleri kaynaklanan bu iki ana özellikleri altını çizen şimdi mevcut sorunlar, AB yolunda Türkiye'nin bakacak şekilde görüşmek üzere taşıyabilirsiniz.

Türk halkının Türk toplumunun Batı kimliği derin bir inanç vardır.

Bütün kamuoyu olarak, nüfusun büyük çoğunluğu bu kararlılığını ortaya koydu.

En son olanları teklif için Piar-Kasım 1999 GALUP ankette, 68,6%, Türkiye'nin AB'ye katılması gerektiğini düşünüyorum gösterdi ve bu Türkiye için faydalıdır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !