R10 lida fx15 kurumsalseo pohudey zayıflama

 kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama benim en büyük derdim o  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama danda vazgeçilmiyoru  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama Hadi oradan :)

iki yıl daha bölümü  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaiçin kaygan bir genç "O bir etiket adam hiç gibi" değil rehin olarak A & R rep, böyle bir anlaşmaya notlar temelinde. O herhangi sözlerini üzerine come through başarısız kaldılar [bir başka iyi bilinen bir grup benzer etki yaptıkları şeyler], ve kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama böylece grup dışarı istedi. Başka bir etiket, ama ilgi ifade zaman A & R adam grup serbest bırakmak için istendiğinde, önce bunu di kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamakkate alacağını diye, para ya da puan ya da belki de ihtiyaç söyledi. Yeni etiket fiyat olurdu canım çok korkuyordu ve dediler hayır, teşekkürler.  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaOnların imza albüm, mükemmel bir grup, aşağılanmış, yapma zirve günü stres ve işlem aylarca çökertti. Bu band. Onlar oldukça sıradan, fakat aynı zamanda çok iyi bir konum, bu yüzden bazı ilgi var. They're orta-"bağımsız" etiket dağıtım şirketine ait ölçekli ve başka bir iki albüm etiketle borçlu için imzaladı. Onlar biraz iddialı konum. kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama Bu yüzden bazı güvenlik biliyor olabilir Onlar büyük bir plak tarafından imzalanan almak için, tur uygun bir tur otobüsü de - hiçbir şey fantezi,  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamatüm zor iş için biraz ödül iyi ekipman almak istiyorum. Bu amaçla, bir yönetici var. O bazı etiket çocuklar, ve bütün insanlar için doğru bir sonraki proje alışveriş bilir. Onun kesme,  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaemin sürer, ancak sadece% 15, ve eğer onları alabilirsiniz o zaman iyi para harcanan imzaladı. Anyways, onlara bir şey eğer işe yaramazsa mal olmaz. Hiçbir şey% 15 kadar d kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaeğil! Bir gün bir A & R scout onları, bir süre şimdi, ne zaman ve onların yöneticisi ona bunları belirtilen onları takip etmekte 'diyor aramaları, sadec kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamae "tıkladım." Onu onun etiketi ile bir anlaşma çalışma olasılığı hakkında tanışmak ister misiniz? Wow. Big Break zaman. Onlar, adam yerine ve ne - o da bir etiket adam ne beklendiği değil bilirsiniz. O g kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaenç ve hoş çok band elbise kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama yok. Bütün sevdikleri bands biliyor. O onlardan biri gibi. He kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama he Bat onlar için, onlara istedikleri her şeyi elde etmeye çalışmak için gitmek istiyor onları söyler. O şey doğru tutumu ile mümkün olduğunu söyledi.

Evlerine onlar dışarı yazdı ve yerinde imzalanan bir anlaşma memo bir kopyasını alarak akşam sonuçlandırılır. A & R adam büyük fikirler, hatta bir isim üreticisi kullanma hakkında konuştuk doluydu. Butch Vig dışarı söz konusu değildir-o 100 g ve üç pu kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaan, ancak 30.000 $ artı üç puan için Don Fleming alabilirsiniz istiyor. Hatta dik, biraz belki onlar David Letterman's band olmak için kullanılan erkekle birlikte gideceğimiz. Sadece üç puan istiyor. Yoksa onlar Warton Katlı, belki (gibi - size 5 veya 7 büyük] ve Andy Wallace için 4 bir parça artı 2 puan grand. Düşünmesi için çok edilerek remix maliyet sadece herkes kayıt olabilir. Eh, onlar gibi bu adam ve ona güveniyorum. yanısıra, zaten notlar anlaşma imzaladı. O kez oturum onları isteyen ciddi olmalıdır. Onlar mevcut etiket, ve haber vermek etiket yöneticisi onları, onlar da sahip başarılı istediğini söyledi Elbette tazmini yaptığı nimet.  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamaO gerekir, kalan albümleri onların sözleşme bırakıldı, ancak o etiketi kendisi ile dışarı çalışacağız.

Sub Pop Nirvana satarak, ve milyonlarca yapılmadı   kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama Çift Ton kötü ya bitmedi gitti: 50 Babes ve 60 Poster Children için büyük değer Grand - tek bir ek kayıt satmak zorunda kalmadan. Mütevazı bir şey  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama  olacak. Yeni etiket, sürece telif dışarı recoupable değil akılda yok. Evet, bu son olsun sözleşme ve oldukça ne beklendiği değil. Onlar üzgün daha gü kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamavenli ve daha iyi bir avukat onu teslim - bir kim o eğlence hukuk ve birkaç hata dışında o çekiç deneyimli söylüyor rakam. Yine de, ama emin değilseniz avukat o sözleşmelerin çok görüldü diyor ve onların oldukça iyidir. Onlar büyük olacak royalty: 13% [az bir 1o% ambalaj indirimi]. Değil Buffalo Tom sadece 12% 10 daha az elde edemiyorlardı oldu mu? Her ne. Eski etiket sadece 50, bir hiç puan grand istiyor. Hell, Sub Pop zaman Nirvana gidelim 3 puan var. Dört yıl boyunca, her yıl seçenekleri ile  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama imzalanan konum, toplam bir milyon dolar üzerinden! Herhangi bir adamın İngilizce olarak para çok şey. İlk yıl önceden tek başına 250.000 $ olduğunu. Bir düşün, sadece bir rock grubu olmak için çeyrek milyon! Kendi yöneticisi bir büyük, özellikle büyük ilerleme olduğunu düşünüyor. Ayrıca, o eğer imzalı olsun, ve hatta onları 20 büyük bir avans vermek Doğum grup götürecek bir yayıncılık şirketi, bu yüzden onlar da bu para olacak biliyor kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama Yöneticisi oldukça gizemli yayın diyor, kimse gerçekten bütün para, ama gelen avukat da üzerinden sözleşme bakabilirsiniz biliyor. Hell, it's free para. Onların rezervasyon ajan grup büyük bir oturum hakkında sevinç duymaktadır. O da belki 1.000 $ veya 2.000 $ bir gece şu andan itibaren ortalama söylüyor. Bir beş hafta tur haklı çıkarmak için, yeterli ve tur desteği ile, bazı iyi malzemeleri almak ve hatta bir tur otobüsü olsun düzgün bir ekip, kullanabilirsiniz! Otobüs güzel, ama pahalı eğer band ve ekip olarak herkes için bir otel odasının fiyat rakam, aslında yaklaşık aynı maliyet konum. Terapi gibi bazı bands? ve  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama kullanmak otobüs kendi turları bile, sadece birkaç yüz dolar bir gece ödeme alıyorsanız bu tur kazanmak en azından bir ya da iki her gece grand. Buna değecek. Grup daha rahat olacak daha iyi oynayacaktır.

Ajan onlara tişört satışı avans ödenmesi için  kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflamair ticari şirket alabilir büyük bir plak bir grup söylüyor! saçma! Bir altın madeni here! Avukat ticari sözleşme üzerinde, sadece güvenli olarak bakmak gerekir. Onlar imza partide sarhoş. Polaroids ve alınır herkes heyecan görünüyor. Etiket kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama bir limuzin onları aldı. Onlar Letterman's band olmak için kullanılan üretici ile devam etmeye karar verdi. He bu teknisyenler gelir ve onlar için davul ayarlamak ve amfi ve gitar tweak vardı. Bir adam pahalı eski "vintage ile ilgili bir takım getirmek" mikrofonlar vardı. Boy, onlar "sıcak vardı." Hatta bir adam içinde gelip kontrol odasında tüm ekipman faz kontrol edin! Boy, o profesyonel oldu. Onlara teçhizat bir demet kullanılan ve bunun sonunda, hepsi bunun çok " kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama" henüz "sıcak geliyordu kabul etti." Tüm bu zor işi karşılığını. Bir video yardımıyla, albüm hotcakes gibi gitti! Onlar çeyrek milyon kopya sattı! Burada ne kadar onlar becerdin açıklayacağım matematik: Bu rakamlar rekor sözleşmelerinde günlük görünür miktarda temsilcisi olmasıdır. Gerek yok rakamlar çarpık için senaryo yapmak için kötü, çünkü kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama gerçek hayattan örnekler daha bol bak. gelir kalın ve altı çizili, masraf değildir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !